ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
چاپ مركزي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۸:۰۵

از تنها كتيبه باقي مانده از ساختمان مسجد و مدرسه شيخ عبدالحسين چنين پيداست كه بناي ياد شده در سال ۱۲۷۰ هجري قمري به هتل استقلال پايان رسيده است.مسجد و مدرسه شيخ عبدالحسين پس از مرگ ميرزا تقي خان اميركبير از محل ثلث دارايي او به همت مرحوم شيخ عبدالحسين تهراني معروف به شيخ العراق ساخته شد و به همين دليل به نام مسجد شيخ عبدالحسين موسوم شد. از آنجا كه بازرگانان آذربايجاني مقيم تهران، در مسجد و مدرسه شيخ عبدالحسين مراسم تعزيه برگزار مي‌كردند، به اين بنا، مسجد تركها يا مسجد آذربايجانيها هم گفته مي‌شود. در ضلع غربي اين مسجد، هتل استقلال تهران مسجد قديمي و بزرگ ديگري است كه همزمان با بناي مسجد اوليه ساخته شده است. سبك معماري آن به صورت چهار ايواني است و داراي سردر بلند، صحن وسيع، حجره‌هاي دو طبقه و كاشي‌كاري زيباست. اين مسجد در ضلع جنوبي بازارچه و جلوخان سيد ولي در محل قديمي باغ و خرابه‌هاي پاچنار قرار دارد.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۷:۴۱

 

رياست دبيرستان البرز را از سال ۱۳۱۹ تا ۱۳۲۳، آقايان وحيد تنكابني، علي محمد پرتوي صنيع الملك، حسن ذوقي و لطفعلي صورتگر بر عهده گرفتند هتل هاي تهران و سپس اين مسئوليت به آقاي دكتر محمدعلي مجتهدي گيلاني استاد دانشگاه واگذار شد كه تا اواخر سال ۱۳۵۷ در اين سمت انجام وظيفه نمود. در طي دوران رياست آقاي دكتر مجتهدي، ساختمان‌هاي متعددي به مجموعه ساختمان‌هاي البرز اضافه گرديد كه سالن سرپوشيده ورزشي، ساختمان جديد شبانه روزي، ساختمان آزمايشگاه‌هاي فيزيك، كتابخانه، سالن امتحانات بسيار عظيم و مركز فني در سال ۱۳۴۸ از جمله مهمترين آنهاست. در سال ۱۳۳۷ هنگامي كه دولت وقت اقدام به تاسيس دانشگاه پلي تكنيك (اميركبير) هتل آزادي تهران نمود، حدود ۱۰ هكتار از اراضي دبيرستان البرز تدريجاً به آن مجموعه واگذار شد و به اين ترتيب از وسعت اوليه آن كاسته شد. در سال ۱۳۷۶ ساختمان مركزي و ساختمان علوم در شرق دبيرستان البرز با شماره ۲۰۰۰ در فهرست آثار ملي به ثبت رسيده است.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۷:۲۴

 

دبيرستان البرز، در ضلع شمال غربي تقاطع خيابان انقلاب و خيابان حافظ (چهارراه كالج) واقع است. محوطه وسيع دبيرستان البرز با وسعتي بيش از ۱۵ هكتار، در سال ۱۲۹۲ شمسي (۱۹۱۳ ميلادي) توسط يك هيئت آمريكايي از خواهر ميرزا حسن خان مستوفي و شوهرش جلال الدوله خريداري شد و سپس در سال ۱۳۰۳ شمسي ساختمان مركزي آن توسط هتل تهران نيكلاي ماركوف، معمار برجسته روسي، با الهام از بناهاي ايراني و اسلامي در مدت يكسال به پايان رسيد. دبيرستان البرز كه در بدو تاسيس كالج آمريكايي نام داشت و بعداً كالج البرز نام گرفت، در سال ۱۳۱۹ شمسي از آمريكاييها خريداري گرديد و به كار آنها خاتمه داده شد. دبيرستان البرز، با حياط و باغي بزرگ شامل مجموعه‌اي از ساختمانهاي قديمي و جديد و تاسيسات جانبي است كه ساختمان مركزي و ساختمان آموزشگاه علوم، قديمي‌ترين بخشهاي اين مجموعه است. ساختمان مركزي دبيرستان البرز، رزرو هتل در زميني به وسعت حدود ۳۰۰۰ متر مربع احداث گرديده است. كل بنا داراي نماهاي متقارن است و علاوه بر تكرار ريتم پنجره‌ها، نماي شمالي و جنوبي ورودي ساختمان داراي ايواني بلند است. نماهاي شمالي و جنوبي، با نورگيرها و ستونهاي آجري كتيبه‌هاي رزرو هتل تهران كاشي‌كاري شده فيروزه‌اي بالاي قوس پنجره‌ها تزئين شده‌اند. ورودي دبيرستان با چند پله در سطح بالاتر قرار دارد و در دو طرف آن دو برج احداث شده است. ازاره سنگي دور تا دور بنا را فرا گرفته و تمامي بنا از آجر است. ستون‌هاي سراسري بنا، داراي بدنه سنگي و كف فضاهاي داخلي نيز سنگفرش شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل تهران، رزرو هتل تهران، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۶:۳۳

 

باغ موزه هنر ايراني با متراژي كمتر از يك هكتار در منطقه الهيه تهران واقع شده است و از لحاظ معماري مربوط به دوره پهلوي اول است. اين بنا با تعميراتي كه از هتل ساسان تهران سال 1384 در آن شروع شده است در تاريخ 1386 با تغيير كاربري تبديل به باغ موزه هنر ايراني شد. باغ موزه، به محلي گفته هتل ساسان تهران مي شود كه در كنار نگهداري و نمايش آثار هنري، فضايي را فراهم كند كه موجب آرامش و انبساط خاطر بازديدكنندگان شود. در اين هتل ساسان تهران باغ سعي شده با توجه به پيشينه تاريخي ايران از دوره باستان تا كنون آثار به جاي مانده به عنوان نماد در فضايي سبز كه يادآور ايراني هتل ساسان تهران كوچك است، گردآوري شود. در گذشته باغ در اختيار خانه سينما با فعاليت هاي جانبي آن هتل ارس تهران بوده است كه با مرمت نهايي در سال 1384- 1385 تغيير كاربري داده و تبديل به موزه فعلي شده است.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۶:۱۶

 

توسعه روز‌افزون دنياي فناوري اطلاعات و ارتباطات، اصلي‌ترين عامل بروز تغييرات پنل اس ام اس جامعه اطلاعات و ارتباطات است كه مي­توان به يكي پنل پيامك از اين موارد از جمله تغييرات در روند بازاريابي پنل اس ام اس اشاره كرد. در حال حاضر ابزارهاي تبليغاتي فراواني مانند تلويزيون ، راديو ، وب سايت ، مجلات ، گوگل و … جهت بازاريابي وجود دارد كه در چند سال اخير پيامك نيز پنل پيامك به جمع آن­ها افزوده شده است. بازاريابي پنل اس ام اس با پيامك از رسانه­ هاي پيشين خود شخصي تر و خصوصي­تر است . زيرا بسياري از مصرف كنندگان ، وسايل بي سيم خود را هر كجا كه ميروند با خود مي­برند و به­ تناوب پنل پيامك از آن استفاده مي­كنند و در حال  پنل اس ام اس حاضر يكي از ارزان­ترين و هدفمندترين ابزارهاي تبليغاتي است. پنل پيامك در بازاريابي پيامكي از مشاهده­ ي صد در صدي پيامك توسط مخاطبين خود اطمينان داريد، به پنل پيامك عبارت ديگر با كمترين هزينه پنل اس ام اس ممكن بيشترين مشاهده كننده تبليغات را خواهيد داشت كه در مقايسه با ديگر ابزارهاي تبليغاتي كم نظير و پنل اس ام اس فوق العاده است .

موضوع:
برچسب‌ها: پنل پيامك، پنل اس ام اس، پيامك، اس ام اس،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۵:۵۸

 

هتل چهار ستاره‌ جواد مشهد با چشم‌اندازي زيبا از بارگاه ملكوتي حضرت امام رضا(عليه السلام) واقع درخيابان امام رضا در سال ۱۳۹۱ افتتاح گرديد. هتل جواد مشهد به عنوان نزديكترين هتل چهار ستاره تاپ به حرم امام رضا (ع)، ميزباني زائران حرم رضوي را براي خود افتخاري مي داند و همواره هتل جواد مشهد تلاش دارد با بهترين خدمات و امكانات پذيراي مسافران شهر مشهد باشد. هتل جواد مشهد به عنوان نزديكترين هتل چهار ستاره تاپ به حرم امام رضا (ع)، ميزباني هتل اطلس مشهد زائران حرم رضوي را براي خود افتخاري مي داند و همواره تلاش دارد با بهترين خدمات و امكانات پذيراي مسافران شهر مشهد باشد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: هتل جواد مشهد، مشهد،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۵:۴۱

 

هتل بين المللي مجلل قصر طلايي بزرگترين هتل ايران، اولين هتل آترويوم و بزرگترين و مرتفع ترين و ساختمان شهر مقدس مشهد مي باشد. هتل قصر طلايي با توجه به اينكه يكي از فاكتورهاي اصلي براي سفر، اقامت در مكاني است كه اصلي ترين شاخصه آن تامين آسايش افراد در طول سفر مي باشد ، هتل بين المللي پنج ستاره مجلل قصر طلايي با احترام به حقوق مهمانان ، آسايش و امكانات را براي عزيزان به ارمغان آورده و با توجه به اصالت هتل قصر طلايي مشهد كهن ايران اسلامي در امر مهمان نوازي ، توانسته است به خوبي در رسيدن به اين مهم گام برداشته و رضايت خاطر عزيزان را در طول مدت اقامت شان در شهر مقدس مشهد جلب نمايد. محيط آرام و فضايي دلپذير در اين قصر زيبا ، مصداق كتمان نشدني اين هتل بوده كه براي مهمانان، زائرين بارگاه ملكوتي حضرت علي بن موسي الرضا(ع) ، تجار و ... خاطره اي هتل جواد مشهد هتل الماس دو مشهد  فراموش نشدني و ماندگار بر جاي خواهد گذاشت. مديريت و پرسنل گروه هاي هتل هاي بين المللي قصر ميزبان شما جهت جاودانه ساختن لحظات خوش در مدت اقامتتان خواهند بود.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل قصر طلايي مشهد، مشهد،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۲:۳۹

 

هتل قصر الماس مشهد ( هتل بين المللي قصر ) با فاصله اي كمتر از 800 متر از حرم مطهر حضرت رضا در مركز شهر مقدس مشهد داراي 219 اتاق هتل درويشي مجهز است كه تعدادي از آنها سوئيت، آپارتمان، كانكت در زيباترين خيابان شهر قرار گرفته است. امكانات رفاهي از قبيل تورهاي سياحتي درون شهري و برون شهري، پزشك مقيم، تاكسي سرويس شبانه روزي، پيشرفته ترين سيستم هاي صوت و تصويري، سيستم IPTV،آرشيوي از موسيقي هاي محبوب، آرشيوي از فيلم هاي سينمايي، امكان سفارش از رستوران هتل بين المللي قصر مشهد و كافي شاپ، تلويزيون، هتل بين المللي قصر مشهد صندوق امانات ديجيتال، خياط خانه، ولكام درينگ، صرافي ، پاركينگ و كارواش شبانه روزي، سالن بيليارد و اسنوكر، سالن بازي هاي رايانه اي، سالن ماساژ آقايان و بانوان، كيلينيك پوست، فروشگاه هاي اختصاصي، گريم كودكان، عكاسي، كتابخانه، تورهاي آبي( سرزمين موج هاي آبي، پارك ساحلي آفتاب، مجموعه فرهنگي و ورزشي ارمغان)،قنادي و ... آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي مي باشد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: هتل بين المللي قصر مشهد، مشهد،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۲:۲۱

 

همجواري منطقه آزاد چابهار با دريا، نزديكي به مدار رأس السرطان و قرار گرفتن درمسير بادهاي موسمي شبه قاره هند و جبهه‌هاي استوايي موجب گرديده است كه داراي آب هوايي گرمسيري معتدل با رطوبت نسبي باشد. بندر چابهار با مساحت 11 كيلومتر مربع هم عرض هتل شاهان چابهار جغرافيايي بندر ميامي در شبه جزيره فلوريداي آمريكا است و شرايط آب و هوايي آن نيز دقيقا (ميانگين حداكثر دماي سالانه آن 34 و ميانگين حداقل دماي آن 10درجه سانتي گراد)  شبيه بندر هتل شاهان چابهار ميامي است. چابهار در فصل تابستان به دليل وزش بادهاي موسمي تابستانه (مونسون) اقيانوس هند آب و هوايي دلپذير دارد و يكي از خنك ترين شهرهاست.  اين منطقه گرمترين نقطه كشور در زمستان و خنك‌ترين بندر جنوبي ايران درتابستان هتل آذين چابهار مي باشد. متوسط دماي حداكثر (در خرداد ماه) طي يك دوره 7 ساله31 درجه سانتي گراد و متوسط دماي حداقل (دردماي ماه) 19 درجه سانتي گراد و متوسط دما درطول سال 26 درجه سانتي گراد مي باشد. حداقل رطوبت نسبي 60 درصد و متوسط رطوبت نسبي 70درصد گزارش شده است. آب و هواي چابهار در تابستان گرم و مرطوب و در هتل آذين چابهار زمستان معتدل است. بادهاي باران‏ آور موسمي در فصل تابستان و بادهاي غربي در فصل زمستان در اين منطقه موجب ريزش پراكنده باران ميشوند از اين نظر خوش آب و هوا ترين بندر جنوبي ايران به شمار مي آيد. تابستان چابهار از تهران خنك تر و زمستان آن داراي آب و هواي مطلوب بهاري است.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۰۲:۰۱

 

عصارخانه شاهي اصفهان با مساحت هتل اصفهان تقريبي 500 مترمربع و زيربناي 850 مترمربع، يكي از آثار مهم تاريخي و گردشگري استان اصفهان است كه در ميدان نقش ‌جهان، بازار قنادي ‌ها ابتداي بازار مخلص، روبروي بازار مركزي طلا قرار دارد. اين بنا در هتل اصفهان سال 1021 هجري قمري در دوره شاه عباس اول و همزمان با احداث بازار بزرگ اصفهان بنا شد. در سال 1349 به دليل صنعتي شدن اين حرفه، ادامه كار مقرون به صرفه نبوده و عصارخانه به مدت 30 سال تعطيل شد، تا اينكه در هتل اصفهان  سال 1379 سازمان نوسازي و بهسازي شهرداري اصفهان عصارخانه را از آخرين مالك اعياني آن خريداري و در سال 1380 اقدام به مرمت و ساماندهي آن كرد كه دو سال كشيد. اين بنا اين روزها به شكل موزه درآمده و در معرض ديد هتل اصفهان گردشگران اصفهان قرار گرفته است. عصارخانه (حصارخانه) در شهرهاي قديم ايران به آسياب‌ هاي مخصوصي اطلاق مي ‌شد كه از آنها براي خرد كردن مواردي چون سنگ و زردچوبه و فلفل و امثالهم استفاده مي ‌شد. عصارخانه عبارت هتل اصفهان از محوطه‌ اي بود كه در وسط آن دو قطعه سنگ گرد بر روي هم قرار داشت و اين دو قطعه سنگ از يك طرف هتل اصفهان با اهرمي به يك رأس چهارپا، مثل الاغ يا شتر هتل هاي اصفهان يا قاطر يا اسب متصل بود. با حركت كردن حيوان، كه به صورت دوراني صورت مي‌ گرفت، سنگ روئي آسياب به حركت در مي آمد و با گردش اين سنگ، آنچه از موادي كه به وسط سنگ مزبور ريخته مي‌شد، نرم مي ‌گرديد.

موضوع:
برچسب‌ها: اصفهان، هتل اصفهان، هتل، عصارخانه،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]