ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز برقی تفال
سیگار برگ
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
آموزشگاه آشپزی
دوره های آموزش شیرینی پزی
تشک رویا
تولید و چاپ انواع پرچم
آموزش کافی شاپ
ویلا شمال
تور کربلا
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
تشك طبى
چاپ مركزي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۳۲:۱۲

 

ارك جمشيديه مرتفع­ ترين پارك تهران با فضاي كوهستاني و مسيرهاي سنگ فرش شده و مجسمه­ هاي سنگي زيباست كه سپري­ كردن اوقات هتل اورين فراغت در آن خستگي يك هفته­ ي پر مشغله كاري را از تن به در مي­ كند. اين بوستان در ميان ديواره‌هاي سنگي هتل اورين كوه كلك چال‌، باغ دولو، خيابان جمشيديه و جاده كلك چال قراردارد. پارك در ابتدا، باغ مهندس جمشيد دولو قاجار بود. ابتدا قرار بود كه باغ سراي سالمندان شود، اما با تغيير تصميم در سال ۱۳۵۶، به پارك تبديل شد.  مساحت پارك حدود ۶۹۰۰۰ متر مربع و تا به حال دو بار، بازسازي شده است‌. آخرين بازسازي درسال ۱۳۷۴، صورت گرفت و طي آن پارك فردوسي با مساحت ۱۶ هكتار از سوي رئيس جمهور وقت به آن اضافه شد. فضاي هتل اطلس تهران طبيعي پارك جمشيديه، كه از تلفيق دو عنصر طبيعي سنگ سياه و گياه شكل شده؛ با تخته سنگ هاي كوچك و بزرگ در گوشه و كنار مجسمه ­هاي سنگي و فلزي بركه­ ها و آبگيرها و انبوه درختان سرسبز از خصوصياتي منحصر به فرد برخوردار است

موضوع:
برچسب‌ها: هتل اورين، هتل اطلس تهران، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۷:۴۸

 بوستان مينياتور مي تواند شامل مدلي از يك شهر، روستا و يا مجموعه هاي مختلفي از مدلها باشد.اين بوستان به عنوان جاذبه  توريستي  هتل مينا تهران و تفريحي با هدف به نمايش گذاردن آثار باستاني وميراث فرهنگي ايران كه داراي ثبت جهاني ميباشند در مقياس خرد ، برنامه ريزي شده وتوسعه مي يابد و از اين ديدگاه جنبه موزه اي روباز با عملكردي آموزشي و فرهنگي را خواهد داشت. پارك مينياتوري يك بوستان منحصر به فرد است كه براي اولين بار در سطح كشور ساخته مي شود و محلي است براي نمايش فرهنگ ، تاريخ و گذشته پر افتخار ايران با ساخت و نمايش ماكت هتل اليان تهران مجموعه هاي ارزشمند معماري نظير جغازنبيل، ميدان نقش جهان، ارگ بم، پاسارگاد ، تخت سليمان، گنبد سلطانيه.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۷:۲۸

 

دربند سر پيست اسكي بين المللي است كه اولين و بزرگترين پيست اسكي بين المللي در سطح كشور مي باشد كه با تلاش جمعي از علاقه مندان ،پيشكسوتان ،قهرمانان اسبق تيم ملي واهالي منطقه احداث گرديد. در سال 1361 به بهره برداري رسيد رتفاع قله هتل جاده ابريشم تهران پيست 3050 متر از سطح دريا مي باشد كه يكي از شرايط لازم جهت بين المللي ارتفاع بيش از 3000 متر مي باشد . دو دستگاه تله سيژ دو و چهار نفره اسكي بازان را به قله منتقل مي نمايد . از ويژگي هاي مهم پيست اسكي دربند سر مي توان به طبيعي بودن و متنوع بودن آن اشاره كرد كه داراي شيب هاي از صفر تا 70 درصدي مي باشد . منتهي شدن پيست به يك پاركينگ و همچنين پيست مبتدي منحصر به فرد اين مجموعه كه داراي دو دستگاه بالا بر دستي كه حتي كودكان 4 ساله نيز قادر به استفاده از اين دستگاه هامي باشد باعث گرديده كه فضاي اين پيست فضايي تفريحي و خانوادگي گردد كه خانواده ها از نزديك شاهد آموزش هتل آپارتمان وزرا كودكان و نو آموزان خود باشند . يست داراي دو رستوران است كه يكي در كنار پيست مبتدي  و ديگري در قله پيست آماده پذيرايي و سرويس دهي به ميهمانان و ورزشكاراني مي باشد كه براي رفع خستگي و استفاده از هواي پاك ودلپذير كوهستان به آنجا مراجعه مي كنند.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۷:۱۰

 با توجه به شاخصه‌هاي طراحي، سازه و كاربري اين پل به يكي از نماد‌هاي جديد شهر تهران مبدل شده كه در حوزه گردشگري شهري و توسعه فضاهاي هتل پامچال تهران فرهنگي و تفريحي تأثير قابل توجهي خواهد داشت. همچنين مسيرهاي دسترسي به اين دو بوستان احيا و احداث شده است تا شهروندان براي گذر از اين پل و ورود به اين دو بوستان دچار مشكل نشوند و به راحتي به مقصد برسند. پل طبيعت با ۷هزار مترمربع مساحت و حدود ۲هزار تن وزن به عنوان بزرگترين پل عبور و مرور غيرخودرويي كشور است. همچنين اين پل داراي ويژگي هاي متمايز فني، مهندسي و اجرايي بوده كه شيوه طراحي و اجراي سازه فولادي آن براي نخستين بار در كشور اتفاق افتاده است.يكي هتل مهرگان از مهمترين اقداماتي كه بر روي اين پل انجام شده بحث ايمني است، زيرا كه پل طبيعت به دليل ارتفاع ۴۰ متري به اقدامات ايمني نيازمند بود. حفاظ ايمني دو كيلومتري روي پل نيز پيش بيني شد كه در حال حاضر اين اقدامات به طور كامل انجام شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل پامچال تهران، هتل مهرگان، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۶:۳۵

 

 منطقه حفاظت‌ شده لار بين استان‌هاي تهران و مازندران يكي از مراكز تفريحي اين منطقه است. وجود ماهي قزل‌آلاي خال قرمز كه از نادرترين هتل پارسا تهران گونه‌هاي آبزي جهان مي‌باشد اهميت اين مجموعه را دو چندان نموده‌است. منطقه از تيپ علفزار مشتمل بر گندميان پايا و بوته زارها و پوشش‌هاي آلپي تشكيل شده و گياهان دارويي صنعتي و غذايي دره لار نيز متنوع و داراي معروفيت و سابقه طولاني است كه مي‌توان از والك، گلپر، چاي كوهي، گل گاوزبان، شيرين بيان، كاسني، آويشن، پيازك، موسير، باريجه و قارچ نام برد. به علت موقعيت ويژه كوهستاني و آب منطقه در فصول مختلف سال پرندگان مهاجر و بومي چون كبك و كبك دري، باكلان، حواصيل سفيد و خاكستري، انواع عقاب و از پستانداران مي‌توان قوچ و ميش البرز مركزي، كل و بز، پلنگ، گرگ، خرس، گراز، شغال و روباه هتل شيراز تهران را نام برد كه به علت زيستگاه‌هاي مناسب از رشد خوبي برخوردارند، برخي از خزندگان، دوزيستان و آبزيان پارك ملي لار نيز عبارت‌اند از افعي دماوند، افعي البرزي، يله‌مار،بزمجه، مارمولك، قورباغه  ميباشد.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۶:۱۶

كوه هاي مهم پارك ملي سرخه حصار عبارت اند از كوه سه پايه، كوه بيدك، تخت تالق، كل خاني، شش گوش، سياه غار و همرؤك. در پارك ملي هتل ورزش سرخه حصار ۳۲ جامعه گياهي به صورت طبيعي، نيمه طبيعي و دست كاشت وجود دارند. بيش از ۲۶۰ گونه گياهي هتل بستان در سه حالت گراس، فورب و چوبي در پارك ملي سرخه حصار شناسايي شده اند. گونه هاي گياهي نادر در حال انقراض در پارك هاي ملي سرخه حصار عبارتند ازگون (كتيرا)، نخود وحشي، فستوك، جو دو سر، عدس وحشي، نخود، گل كتاني، يونجه و ماش. بابونه، بومادران، خاكشير، بارهنگ، سنبل الطيب، سيرك، شيرين بيان، آويشن، كاكوتي، والك، سير، آب تره، سماق، زرشك. تاكنون 38 گونه از رده پستانداران (قوچ و ميش، كفتار و ...)،  118 گونه از رده پرندگان،  27 گونه از رده خزندگان (9 گونه سوسمار، 17 گونه هتل ايران تهران از راسته مارها، يك گونه لاك پشت)، 2 گونه دوزيست (وزغ سبز و وزغ معمولي) و 7 گونه ماهي در اين مجموعه شناسايي شده اند. وجود كفتار و الصترين جمعيت قوچ و ميش البرز مركزي از جمله ويژگيهاي اين 2 پارك ملي است

موضوع:
برچسب‌ها: هتل ورزش، هتل ايران تهران، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۵:۲۴

 

 همچنين؛ در شهريور سال ۱۳۷۵ با انجام يكسري تغييرات در شيب و مسير پيست، فدراسيون جهاني اسكي، پيست اسكي شمشك را پيست اسكي بين المللي معرفي كرد.فعاليت پيست اسكي شمشك همه ساله از اوايل آذرماه شروع و تا اواسط فرودين هتل آپارتمان ايده آل تهران ادامه مي يابد.هواي مطلوب اين منطقه همچنين نزديكي آن به شهر بزرگ تهران باعث جلب توجه بسياري از توريستهاي داخلي و خارجي گرديده . در ضمن هنگام فصل زمستان پيست شب اسكي شمشك با وجود نورافكنهاي زرد رنگ محيطي جذاب و ديدني را فراهم آورده تا اسكي بازان بتوانند تا پاسي از شب نيز به اسكي كردن بپردازند با اينحال فعاليت ورزشي پيست فقط محدود به فصل سرما و زمستان نمي شود بلكه در هتل بستان تهران فصل تابستان نيز محل مناسبي براي تفريح و ورزش محسوب مي شود. از امكانات رفاهي اين پيست مي توان به ۲ هتل و ۴ رستوران اشاره كرد. همچنين يكي از رستوران هاي شمشك در قله قرار دارد.

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۴:۰۱

 

در حال حاضر پيست اسكي ديزين داراي ۴ تله كابين شاله، قله، دره و چمن، ۲ تله سيژ قله و چمن، ۷ تله اسكي بشقابي شامل: دوبل ماير، هتل حجاب تهران سي چال، گوزني، پشت ويل، مبتدي و چمن و 1 تله اسكي چكشي مي باشد. از ديگر پيست هاي ديزين مي توان به پيست اسنو پارك، پيست يو، پيست مبتدي و پيست چمن اشاره كرد. علاوه بر اين امكانات؛ امكانات ديگر موجود در اين پيست عبارتند از: ۲ هتل، ۱۹ كلبه، ۵ رستوران و مدرسه اسكي.بهترين زمان فصل اسكي در ديزين از اوايل آذرماه تا اواخر ارديبهشت ماه است. با اين حال فعاليت هاي پيست ديزين محدود به فصل زمستان نيست بلكه در فصل تابستان نيز علاقمندان مي تواند به فعاليت اسكي روي چمن بپردازند. اين هتل پارسي تهران پيست در فصل بهار و تابستان به علت وجود پيست اسكي چمن برنامه هاي آموزشي، تمرين و مسابقات در سطح استان، كشور و ميزباني رقابت هاي بين المللي، آسيايي و جهاني را برعهده دارد و همه ساله در اين منطقه شاهد برگزاري مسابقات جهاني اسكي روي چمن هستيم

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۳:۴۳

با وقف تيمچه ها و بازارچه ها بر آن مي افزايند، ناصرالدين شاه هم عمارتي بزرگ به سبك اپراخانه هاي فرنگ براي تغزيه و برگزاري مراسم رسمي در نزديكي آن مي سازد(تكيه دولت) و بزرگ ترين مسجد را در كنار آن برپا مي دارند (مسجد امام خميني) تا در نزديكي كاخ هاي سلطنتي، شهري شكل گيرد. بازار تهران مجموعه بازاري است قديمي واقع در منطقه 12 شهري مركز شهر تهران اين بازار در ميان خيابان‌هاي مولوي در جنوب، سيروس (مصطفي خميني) در شرق هتل شهر تهران ، بوذرجمهري (پانزده خرداد) در شمال وخيام در غرب قرار گرفته است. در تقاطع اين خيابان‌ها ميدان اعدام يا محمديه، چهارراه مولوي و چهارراه سيروس قرار گرفته‌اند. ميدان پانزده خرداد در بيرون از محدوده بازار و سبزه ميدان در محدوده بازار قرار گرفته است. از گذرهاي اصلي درون بازار مي‌توان از گذر لوطي صالح نام برد. سر توماس هربرت، در سفرنامه خود در سال ۱۱۰۸ قمري (دوره صفويه) بازارهاي تهران را فاقد سقف هتل شهر توصيف مي‌كند. در ميان اماكن بازار تهران، بازار بين‌الحرمين، از ساخته‌هاي دوره محمدشاه قاجار و بازار امير، سراي امير و بازار كفاش‌ها از افزوده‌هاي دوران ناصرالدين شاه است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل شهر تهران، هتل شهر، تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۲۳:۱۰

يكي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد باغ پرندگان تهران، رها بودن پرندگان در محيط است، به اين معنا كه حدود 90 درصد از پرنده‌هاي اين مجموعه در فضاي كاملا روباز و در محيط بدون قفس نگهداري مي‌شوند، بسياري از پرندگان در همان روزهاي اول با هتل گلشهر تهران محيط جديد زندگي‌شان اخت شده‌ و حتي ‌ تخم هم گذاشته باغ با محل نگهداري انواع طوطي‌ها و كبوترها شروع مي‌شود، در طول مسير مي‌توانيد پرندگان شكاري، كوهي، صحرايي و آبزي را در نزديكي هم در محيط طبيعي خودشان ببينيد. فقط پرندگاني مانند طوطي‌سانان و شكاري‌ها بايد در قفس نگهداري شوند، قفس اين پرنده‌ها طوري طراحي شده كه آنها بتوانند در ارتفاع بالا پرواز كنند و همه‌جا را زيرنظر داشته باشند. ايستگاه پاياني باغ پرندگان هم قلمرو شترمرغ‌هاي آفريقايي و ايراني است و در‌كنار هر قفس يا محيط روباز كه به يك نوع پرنده خاص تعلق دارد تابلوهايي نصب شده كه نام پرنده به همراه نام علمي آن به زبان انگليسي هتل آپارتمان مديا تهران نوشته شده است. اگر احساس كرديد به اطلاعات بيشتري از آنچه روي تابلوها نوشته شده نياز داريد مي‌توانيد از خانم‌هاي كارشناس راهنماي پرندگان كمك بگيريد، آنها را مي‌توانيد در حال قدم زدن كنار قفس پرندگان پيدا كنيد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ]