تور کربلا
فروشگاه اینترنتی
مبلمان اداری کلاسیک
ثبت شرکت - ثبت برند
مبلمان اداری
خرید بک لینک
فروش جوجه بوقلمون
فروش جوجه بوقلمون
ساعت دیواری
برچسب دیواری
تور مالدیو پاییز 96
تور سیشل پاییز 96
تور موریس پاییز 96
تور استرالیا پاییز 96
تور آفریقای جنوبی پاییز 96
تور پوکت پاییز 96
تور آرژانتین پاییز 96
تور مراکش پاییز 96
تور تایلند پاییز 96
تور برزیل پاییز 96
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
تشك طبى
تور پوکت
تور تایلند
فروش سايت آماده
چاپ مركزي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۲۰ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۴۱:۰۷

 

يكي از مراحل مهم هر مسافرتي يافتن اقاماتگاه مناسب با شرايط و فصل سفر مي باشد. اگر در ايران و به همراه خانواده مشغول سفر مي باشد بايد توجه نماييد كه هتلي مناسب با امكاناتي نظير سرويس حمام و دستشويي در اتاق ها پيدا كنيد. همينطور هزينه هاي مربوط رزرو هتل بخش بزرگي از بودجه  سفر شما را به خود اختصاص مي دهد. براي اينكه بتوانيد با كمترين هزينه هتل مناسبي رزرو نماييد تجربه من به عنوان يك ايران گرد براي شما استفاده از سايت هاي رزرو آنلاين هتل از جمله ررزرواسيون آريا مي باشد كه همواره در حال ارائه بيشترين تخفيف ها براي اقامت ميهمان است. اگر قصد سفر به شهر تهران را داريد و مي خواهيد در يكي از هتل هاي تهران اقامت كنيد و بودجه شما محدود است بر روي زمان سفر خود تمركز نماييد تا در زمان هايي كه شهر در حال اجراي نمايشگاه هاي بين المللي يا داخلي مي باشد و يا در زمان هايي كه فصل پيك تهران هست اين سفر را انجام ندهيد. يكي از بهترين زمان ها براي سفر به تهران و رزرو هتل هاي تهران اسفند ماه و ايام عيد نوروز است زيرا در اين ايام هتل ها تا 50 درصد تخفيف به ميهمانان خود ارائه مي نمايند.

موضوع:
برچسب‌ها: رزرو هتل، هتل هاي تهران،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۰:۰۴

يقين بداند چه چيزي را مي خواهد به چاپ تراكت مخاطبان خود انتقال دهد. 2-كاملا مطالب درج‎شده را به صورت واضح و روشن مطرح كند.3- بتواند مخاطب خود را ترغيب و تشويق به موضوعات تراكت كند. 4- ارتباط صحيح و پيوستگي و هماهنگي بين تصاوير و متن برقرار باشد تا اولين نگاه مخاطب به تراكت، او را وادار به پي‎گيري و جهت‎پذيري انتخاب او در خبر تراكت كند. نكته‎ي مهم در طراحي تراكت‎هاي تبليغاتي اين است كه طراحي گيرا داشته باشد و مطالب به گونه‎اي خلاصه در آن چيده شده باشد كه چشم بيننده خسته نشود. در طراحي بايد سعي شود كه مطالب مهم، بزرگ‎تر باشند و بهتر است اين مطالب به گونه‎اي باشد كه بيننده را جلب كند و بيننده مشتاق شود كه آن را بخواند. استفاده از رنگ‎هاي چاپ تراكت هم‎خانواده و تركيب رنگ‎ها در طراحي بسيار مهم است.كيفيت طراحي، نوع كاغذ، و نوع چاپ تراكت، نقش موثري در جذابيت و گيرايي تراكت در ديد مخاطبان شما دارد.غالبن در صفحه‎ي روي تراكت عناويني مانند نام واحد و يا مركز مورد نظر و معرفي فعاليت‎هاي او ـ امتيازات (اولين توليدكننده، تنها موسسه، و يا استاندارد وايزوهاي رايج و غيره)، شرايط مرتبط با اعلام تراكت (به مناسبت روز افتتاح نمايش‎گاه و يك گالري و غيره)، زمان، نشاني، تلفن، فكس، ايميل، درج شود و در قسمت پشت صفحه، توضيحات در رابطه شرح تحول در آن ذكر مي‌شود.

موضوع:
برچسب‌ها: چاپ تراكت، تراكت، چاپ،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۹:۴۸

عمليات قبل از چاپ مهم‌ترين بخش در  چاپ كارت ويزيت فـرآيند تـوليد سفارشات چاپي است، كه شامل: كنترل فني كليه مراحل از طراحي تا چاپ، تنظيم سند چاپ كارت ويزيت چاپي، مشاوره با كارفرما و بررسي نوع سفارش و تعيين بهترين شيوه چاپ بر اساس اطلاعات داده شده از طرف كارفرمااست. چاپ تراكت اين مجموعه با در نظر داشتن موارد ذكر شده همواره با آغوشي باز آماده‌ي ارائه‌ي خدمات مشاوره، نظارت و اجرا در زمينه‌ي چاپ افست مي‌باشد. عمليات قبل از چاپ مهم‌ترين بخش در فـرآيند چاپ كارت ويزيت تـوليد سفارشات چاپي است، كه شامل: كنترل فني كليه مراحل چاپ تراكت از طراحي تا چاپ، تنظيم سند چاپي، مشاوره با كارفرما و بررسي نوع سفارش و تعيين بهترين شيوه چاپ بر اساس اطلاعات داده شده از طرف كارفرمااست. چاپ كارت ويزيت اين مجموعه با در نظر داشتن موارد ذكر شده همواره با آغوشي باز آماده‌ي ارائه‌ي خدمات مشاوره، نظارت و اجرا در زمينه‌ي چاپ افست مي‌باشد. عمليات قبل از چاپ مهم‌ترين بخش در فـرآيند تـوليد سفارشات چاپي است، كه شامل: كنترل فني كليه مراحل از طراحي تا چاپ، تنظيم سند چاپ كارت ويزيت چاپي، مشاوره با كارفرما و بررسي نوع سفارش و تعيين بهترين چاپ تراكت شيوه چاپ بر اساس اطلاعات داده شده از طرف كارفرمااست.

موضوع:
برچسب‌ها: چاپ كارت ويزيت، چاپ تراكت، چاپ،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۹:۲۲

جديدترين تكنولوژي در خدمات چاپ ، ديجيتال كارت ويزيت مي باشد هرچه زمان مي گذرد اين سيستم رشد بيشتري پيدا مي كند و به نظر مي رسد در آينده اي نزديك جايگزين ديگر روش هاي چاپ شود از جمله مهمترين ويژگي هاي چاپ ديجيتال اين است كه به خدمات دهنده آن اين امكان را مي دهد كه هر كار چاپي را در هر تيراژي حتي يك نسخه ارائه نمايد كه اين بساير منحصر به فرد است اما از سويي ديگر اين امر خود مشكل ساز است، چرا كه اين يعني هزينه يك برگ با 10000 برگ فرقي نمي كند لذا با توجه به قيمت هاي مواد مصرفي در چاپ ديجيتال هزينه نهايي تمام شده آن در تيراژ هاي 1000 به بالا بسيار بيشتر از چاپ افست مي شود به علاوه بايد به اين نكته مهم توجه داشت كه كيفيت  چاپ ديجيتال بسيار پايين تز از چاپ افست مي باشد و كيفيت رنگ هاي آن نيز كمتر است.تفاوت اصلي بين چاپ ديجيتال و روشهاي سنتي چاپ مثل ليتوگرافي و چاپ افست، فلكسوگرافي، گراور، يا لترپرس در استفاده نكردن از پليتهاي چاپ است كه در نتيجه مراحل آماده سازي پيش از چاپ سريع تر و ارزان تر هستند. مرسوم ترين روشها شامل چاپگرهاي جوهرافشان و ليزري هستند كه پيگمنت يا تونر را بر كارت ويزيت روي زمينه هاي متنوعي همچون كاغذ، كاغذ عكاسي، كانواس يا بوم، چوب، فوم، شيشه، سنگ و ... مي‌نشانند.

موضوع:
برچسب‌ها: كارت ويزيت، چاپ،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۹:۰۹

اختراع فن چاپ درحقيقت تراكت به قرن ها پيش از  گوتنبرگ، كه نامش به عنوان مخترع چاپ در تاريخ به ثبت رسيده است، برمي گردد. تراكت آسوريان چند هزار سال قبل از ميلاد بر خشت­هايي از گل ‌رس تراكت مهر مي‌زدند. استفاده حروف قابل انتقال نيز ميان سال‌هاي 1051 و 1058 در چين آغاز شد. مخترع اين حروف فردي به نام پي‌شنگ بود كارت ويزيت و حروف هم از گل ‌ تراكت رس ساخته مي‌شد. حروف دستي و حروف قلعي كه پس از آنها به كارآمد، هيچ يك رواجي نيافت؛ برعكس حروف چوبي متداول شد. تا اين‌كه در سال 1440، گوتنبرگ ظاهراً بدون اطلاع از كار چيني‌ها، حروف قابل كارت ويزيت انتقال را اختراع كرد و براي هر يك از حروف الفبا يك حرف جداگانه به كار برد. تراكت حروف متحرك را چيني‌ها اختراع كردند؛ ولي  تراكت گوتنبرگ كه حرفه اش زرگري بود، آلياژ تراكت مناسب براي ريخته­گري حروف را از سرب و آنتي موآن به دست آورد و سپس نسبت هر يك از اين دو فلز را ه كارت ويزيت ­گونه­اي انتخاب كرد كه حروف بيش از حد سخت و نرم نباشند. وي براي مركب چاپ هم فرمول مناسبي تراكت يافت و خلاصه با رفع موانع و حل مشكلات عمل چاپ را ميسر و اجرايي كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: كارت ويزيت، تراكت، چاپ،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۸:۵۵

در مسير رامسر به كتالم، مسيري هتل بام سبز رامسر آسفالته، جنگلي و زيبا وجود دارد كه امتداد آن به زيباترين و باشكوه‌ترين ييلاق واقع در رامسر مي‌رسد و نام آن گرسماسر است. گرسماسر قدمتي تاريخي دارد و در مسير عبور كوهنورداني هتل بام سبز رامسر است كه جهت استفاده از مناظر طبيعي و زيباي لپاسر به قله 3600متري و پر برف با شكارهاي ناياب سماموس راهي مي‌شوند.اين عمارت به كاخ مرمر معروف بوده و در سال 1316در ميان هتل بام سبز رامسر باغي به مساحت 60 هزار متر كه مساحت كاخ حدود 600 متر مي‌باشد با شيوه معماري اروپايي بنا گرديده است. در داخل كاخ گچبري‌هاي زيبا، سقف بسيار ديدني با 4 ستون سنگي بزرگ هتل بام سبز رامسر خوش‌تراش، ببر سنگي، مجسمه‌هاي برنزي و مرمري، تابلوهاي نقاشي عتيقه، فرش‌هاي نفيس، كريستال، منبتكاري‌هاي استادانه و آثار منحصر به فرد هنرمندان بزرگ ايران و جهان جهت بازديد هتل بام سبز رامسر عموم به نمايش گذاشته شده است. در اين باغ اولين نهال‌هاي هتل بام سبز رامسر مركبات اصلاح شده و گونه‌هاي گياهي متفاوت و ناياب خارجي كاشته شده كه اين موزه را به يكي از باغ‌هاي منحصر به فرد هتل بام سبز رامسر ايران از نظر تنوع گونه‌هاي گياهي تبديل شده است.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل بام سبز رامسر، رامسر،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۸:۳۹

لباس‌هاي سنتي بانوان اين منطقه هتل هايت خزر  كه در اغلب جشن ها و مراسم به تن مي‌كنند، شكوه خاصي به آن مراسم مي‌بخشد.جواهرده با زيبايي‌هاي وصف ناپذير كه مي‌توان از آن به عنوان يكي از شاهكارهاي خلقت در عرصه طبيعت ياد كرد، در ۲۶ كيلومتري هتل هايت خزر رامسر واقع شده است.مسير دسترسي به اين ييلاق سنتي، از منتهي‌اليه مسير غربي رامسر به طرف گيلان منشعب شده است و با عبور از ميان كوه‌هاي مشجر و در امتداد هتل هايت خزر رودخانه خروشان صفارود ادامه مي‌يابد و با شيب و افزايش ارتفاع در طول مسير، به تدريج نوع پوشش گياهي تغيير مي‌يابد و از تراكم درختان كاسته مي‌شود.در نزديكي جواهرده، پوشش جنگلي به چمنزار و بوته زار تغيير هتل هايت خزر شكل مي‌دهد و در همين نقطه در دامنه كوه‌هاي پربرف سماموس روستاي ييلاقي وسنتي  هتل هايت خزر جواهرده با طبيعت زايدالوصفش خودنمايي مي‌كند.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل هايت خزر،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۸:۲۶

رامسر در تابستان آب و هوايي گرم هتل آزادي رامسر و مرطوب و در زمستان سرد دارد. مجاورت با جنگل و دريا به اين شهر زيبايي خاصي بخشيده ‌است. اين شهر داراي مناطق ييلاقي بسيار زيبا و خوش‌آب ‌و هوا است. محصولات عمده رامسر برنج، هتل آزادي رامسر مركبات و چاي است. شهرستان رامسر در دامنه جنگلي و زيباي البرز و سواحل زيباي درياي خزر با برخورداري از انوع جاذبه‌هاي گردشگري و امكانات اقامتي، پذيرايي و تفريحي با لقب هتل آزادي رامسر عروس شهرهاي ايران به عنوان قطب مهم گردشگري در كشور شناخته شده است. قله‌هاي مخروطي شكل، باغات مركبات، چاي، مزارع برنج، ساحل زيبا، مناطق ييلاقي خوش آب و هوا، منابع فراوان هتل آزادي رامسر آب‌هاي گرم معدني، فرودگاه و هتل‌هاي قديم و جديد اين شهر را به يكي از شهرهاي پر گردشگر تبديل كرده‌است. رامسر در غرب مازندران با برخورداري از جاذبه‌هاي منحصر به فرد طبيعي و تاريخي هتل آزادي رامسر يكي از مناطق برتر كشور به لحاظ طبيعت گردي محسوب مي‌شود.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل آزادي رامسر، رامسر،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۸:۱۳

اين باغ يكي از زيباترين باغ هاي هتل هاي شيراز ايرانه و الان هم به عنوان باغ گياه شناسي در اختيار دانشگاه شيراز قرار داره. ساختمان اصلي باغ دست خاندان ايلخاني بوده اما در دوره ناصرالدين شاه، حاج نصيرالملك شيرازي باغ را خريداري هتل هاي شيراز مي كنه و ساختماني كه الان هم موجوده را در سال ۱۳۱۱ قمري بر اساس بناي اصلي مي سازه. سروهاي سر به فلك كشيده، درختان مركبات و آبشارهاي باغ ارم به علاوه تالار عمارت كه با دو ستون پابرجاست خيلي ديدني هستن. نهر آب مستقيم از اين تالار مي گذره و كاشي هاي رنگين ديوارها  هتل هاي شيراز و كف تالار رو پوشوندن. كپيژ كاري از معماري دوره ساسانيان و دوره هخامنشيان رو ميشه توي بعضي از بخش هاي باغ ديد.واقعا" زيبا و چشم نوازه. توصيه ميكنم اگه شيراز رفتيد ديدن اين مسجد هتل هاي شيراز فوق العاده زيبا رو كه توي محله گود عربان و در جنوب خيابان لطفعلي خان زند قرار گرفته از دست ندين و از تماشاش لذت ببريد! مسجدي كه شايد زيباترين مسجد شيراز باشه و هتل هاي شيراز تماشاي آن با شيشه هاي رنگي، طاق هاي بلند و كاشيكاري هاي زيبايش، از آرزوهاي هتل هاي شيراز هر جهانگردي به حساب بياد.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل هاي شيراز، شيراز،

نويسنده :چاپ
تاريخ: ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۱۷:۵۳

نوروز فرا رسيد و اصفهان بار ديگر ميزبان هتل اصفهان اتومبيلهايي است كه پلاكهايش خبر از حضور فرزندان سراسر ايران در ديار نصف جهان مي دهد. بار و بنديل را بسته اند و راهي شهر موزه اصفهان شده اند. شايد سوال مشترك هتل اصفهان همه آنها وقتي پاي به اصفهان مي گذارند، به انتخابهايشان براي بازديد از جاذبه هاي اصفهان برگردد، يا وقتي قصد دارند براي صرف غذا و يا بازي از اقامتگاهشان خارج شوند. ايمنا مي خواهد كمي كار اين مسافران را با هتل اصفهان پيشنهادهايش راحت كند. شهر اصفهان با دارا بودن صدها اثر تاريخي و طبيعي و طبيعت بكر خود، همه ساله پذيراي مسافران هتل اصفهان نوروزي است؛ مسافراني كه خيلي از آنها، بيشتر از ما هتل اصفهان اصفهاني‌ها مكان‌هاي ديدني شهر را مي‌شناسند اما خيليشان هم به دنبال زيباترين مكان‌هاي گردشگري شهر اصفهان هستند هتل اصفهان تا نوروز ۹۲ را بهتر از هر سال در اصفهان تاريخي بگذرانند.

موضوع:
برچسب‌ها: هتل اصفهان، اصفهان،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ]